O mnie

labinski-main

Piotr Łabiński – Niezależny Ekspert Finansowy ds. Kredytów Hipotecznych z 11-letnim doświadczeniem, pasjonat nowoczesnych technologii IT związanych z digitalizacją procesów obiegu dokumentów z zastosowaniem podpisu elektronicznego.

Wykorzystuje swoje doświadczenie i doradza firmom w jaki sposób wyeliminować papier i chronić Nasze środowisko. Osoba świadoma aktualnych zmian rynkowych, nastawiona na efektywne, ponadstandardowe, błyskotliwe rozwiązania. Człowiek, który uwielbia się rozwijać i tworzyć wartość dodaną.

Pisanie bloga stało się moją pasją. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że moje wpisy na Facebooku dotyczące wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego zyskują taką popularność. Jestem wdzięczny za otrzymane pozytywne rekomendacje i niezmiernie się cieszę, że mogłem Wam pomóc w tej ważnej decyzji. Mam ogromną motywację, by pisać dalej.

Blog jest miejscem, gdzie dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie. Zawsze chciałem stworzyć miejsce do wymiany praktycznego doświadczenia. Uważam, że wiedza jaką posiadam stanie się inspiracją dla Waszych przemyślanych decyzji finansowych. Chciałbym abyście przeczytali tego praktycznego bloga przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru kredytu hipotecznego. Wiem, że na rynku brakuje miejsc, gdzie można się zwrócić o konstruktywną uczciwą poradę. Każda instytucja w Polsce stara się doradzić i przy okazji sprzedać swój rewelacyjny produkt w promocji. Pytanie brzmi: czy ten produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich finansów?

Razem stworzymy miejsce inspirujące, wspierane praktyczną wiedzą. Pragnę podzielić się z Wami sprawdzonymi pomysłami i efektywnymi rozwiązaniami.

Idziemy razem i mam nadzieję, że będziecie mi w tym pomagać. Chętnie przeczytam Twoją opinię, dowiem się, co myślisz na temat mojego bloga. Kiedy zauważysz gdzieś pomyłkę, proszę wskaż w którym miejscu. Jeśli będę pisał bzdury, też koniecznie daj znać 😉
Prośba, jeżeli wykorzystasz wiedzę z tego bloga w praktyce, proszę napisz mi o tym napisz – to naprawdę pomaga.

Jeśli jakiś wpis uważasz, że jest wartościowy, proszę podziel się nim w mediach społecznościowych np. Facebooku. Pomaga mi to w utrzymaniu strony w internecie. Korzystaj z funkcji komentowania, napisz do mnie na maila lub zadzwoń. Wszystkie uwagi są dla mnie niezmiernie cenne.

Kim jestem?

Nazywam się Piotr Łabiński i jestem niezależnym ekspertem ds. kredytów hipotecznych. Od ponad 11 lat pomagam w organizacji finansowania zakupu nieruchomości. W wolnych chwilach prowadzę blog na temat kredytów mieszkaniowych pod adresem www.labinski.com.pl. Jestem pasjonatem nowoczesnych technologii IT związanych z digitalizacją procesów elektronicznego obiegu dokumentów z zastosowaniem podpisu elektronicznego. Wykorzystuje swoje doświadczenie i doradzam firmom w jaki sposób wyeliminować papier i chronić Nasze środowisko. Osoba świadoma aktualnych zmian rynkowych, nastawiona na efektywne, zwinne rozwiązania. Człowiek, który uwielbia się rozwijać i tworzyć wartość dodaną.

W jakim celu piszę blog?

Prowadzę blog z kilku powodów.

Pierwszym jest edukacja i przybliżenie tematyki kredytów hipotecznych. Mimo że są to decyzje często na wiele lat, ludzie podejmują je na chybił trafił lub na podstawie nieprawidłowych parametrów. Idą tylko do swojego banku, nie dokonując żadnej analizy rynku, wybierają oferty na podstawie opinii znajomych rodziny lub pseudo specjalistów. Wierzę, że blog pomoże przynajmniej części osób podjąć właściwy wybór.

Drugim powodem jest możliwość kontaktu z klientem. Dzięki swojej wiedzy i umiejętności przedstawiania problematyki kredytów mieszkaniowych liczę na nawiązanie współpracy z klientami z całej Polski.

Trzecim powodem jest rozwój osobisty. Uczę się pisać, tak żeby ludzie chcieli czytać i rozumieli „co autor miał na myśli”. Uczę się ponadto internetowego marketingu i pozycjonowania. To bardzo ważne w obecnym czasach. Bardzo trudno wyróżnić się w zalewie tysięcy stron internetowych.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Analiza Twojej zdolności kredytowej

Analizę wykonuje bardzo dokładnie, każdy bank ma inne parametry obliczeniowe, każdy bank stosuje inne kalkulatory. Nie możesz bazować na informacji typu „mniej więcej”. Analiza zdolności kredytowej to bardzo ważny moment Naszej współpracy. Podczas pierwszego kontaktu z klientem staram się zebrać jak najwięcej danych dotyczących struktury dochodów, wymarzonej nieruchomości oraz indywidualnych oczekiwań i wymagań. Następnie przygotowuję kilka pasujących i najlepszych ofert, które przedstawiam na spotkaniu. Spotkanie lub rozmowa trwają czasem nawet 2 godziny. Moi klienci zawsze znają wszelkie koszty i specyfikę danej oferty. Gdy klient zaakceptuje warunki współpracy, przesyłam mu listę dokumentów oraz niezbędne druki do złożenia wniosków.

Cenowe negocjacje z bankiem

Po prostu wiem w praktyce, jakich argumentów użyć, aby klient uzyskał najlepsze warunki. Tutaj sprawdza się kontroferta z innego banku lub efekt końca kwartału, kiedy oddział banku nie ma zrobionego planu kwartalnego 😊. Często wystarczy poprosić o lepsze warunki kredytowe. Po uzyskaniu decyzji pozytywnej pomagam w negocjacjach oraz w wybraniu najlepszej oferty, porównując wszystkie parametry. Wyjaśniam wątpliwości i zawiłości zawarte w umowach kredytowych. W zależności od banku robię to osobiście lub towarzyszę klientom. W każdym momencie klient może liczyć na moją pomoc, nigdy – nawet podczas problemów – nie odpuszczam i staram się uzyskać spodziewany efekt.

Ile kosztują moje usługi?

Moje usługi są dla klientów bezpłatne. Zgodnie z obowiązującym prawem nie mam możliwości pobierania prowizji od klientów zainteresowanych kredytem hipotecznym. O wyborze banku decyduje ZAWSZE klient. Ja mam za zadanie wskazać kilka najlepszych ofert, przedstawić szczegółowo wszystkie istotne parametry, przeprowadzić z sukcesem proces wniosku oraz obiektywnie wskazać w każdej decyzji kredytowej plusy i minusy. To jest moja przewaga nad doradcą pracującym w oddziale banku. Nie jestem ograniczony tylko do jednej oferty. Mój zarobek nie jest uzależniony od jednej decyzji klienta. Dzięki temu mogę obiektywnie przedstawiać każdą z dostępnych opcji.

Moje doświadczenie w charakterze eksperta ds. Kredytów Hipotecznych

Pracowałem przez wiele lat w banku oraz firmie doradczej. W tym czasie pomogłem ponad 800 osobom zdobyć kredyt hipoteczny. Prawdopodobnie miałem do czynienia z każdym przypadkiem kredytu hipotecznego. Rzadko trafia do mnie klient, którego sytuacja mnie realnie zaskakuje. Mam naprawdę sporo referencji od ludzi. Dostaję bardzo pozytywny feedback od czytelników bloga. Piszą, że dzięki lekturze moich artykułów w końcu zrozumieli istotę kredytu hipotecznego.

Potwierdzeniem powyższego są opinie o mnie: Przeczytaj OPINIE.

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Kredyt kredytowi nierówny. Niektóre sytuacje są bezproblemowe, ale trafiają się też bardzo skomplikowane przypadki. W jednych klient sam by sobie mógł poradzić, w innych utonąłby już na starcie. Kredyt to czasem setki tysięcy złotych. Działanie bez świadomości co, gdzie i jak wydaje mi się nierozsądne. Z perspektywy czasu widzę, że sam nauczyłem się kredytów hipotecznych dopiero po trzech latach. Wtedy mogłem świadomie powiedzieć, że znam się na tym. W tym czasie zorganizowałem już kilkadziesiąt finansowań dla moich klientów. Dlatego uważam, że organizacja we własnym zakresie przez laika jest zwyczajnie niebezpieczna.

Czy musisz korzystać z moich usług?

Nic nie musisz. Będę bardzo wdzięczny, jeśli poświęcisz swój cenny czas, żeby zatrzymać się na chwilę i zapoznać się z moimi wpisami na blogu. Na swojej drodze spotkałem wielu klientów nieprofesjonalnie prowadzonych, oszukanych, którzy nie mieli zielonego pojęcia o tym, czym jest kredyt hipoteczny. Najbardziej zależy mi na tym, żebyś poszerzył swoją wiedzę o tym produkcie finansowym. Nawet jeśli nie nawiążemy współpracy, będę bardzo zadowolony, jeśli moje wpisy będę wsparciem merytorycznym. Czytaj, ucz się, korzystaj ze wszystkiego, co udostępniam. Nie ukrywam jednak, że blog poza celem edukacyjnym ma również cel marketingowy. Dzieląc się wiedzą, pokazując moje podejście i umiejętności, liczę na kontakt z klientami. Dzięki temu mamy sytuację win-win. Ja – bo mam możliwość obsługi wniosków kredytowych. Klient – bo zyskał doświadczonego specjalistę od kredytów hipotecznych.

Jak się ze mną skontaktować?

Śmiało, jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana współpracą.

Mój numer telefonu to 667 064 686

Mail do mnie piotr@labinski.com.pl

Podsumowanie

W tym wpisie chciałem przedstawić swój punkt widzenia. Chcę przybliżyć swoją osobę, podejście oraz plany. Blog jest moim autorskim pomysłem. Pomimo ciężkich początków wszystko zaczyna coraz lepiej się kształtować, co sprawia mi wielką radość. Trochę gorzej z czasem, ale i z tym jakoś sobie poradzę. Zapraszam Ciebie, Czytelniku, do stałych odwiedzin mojego bloga. Znajdziesz tu sporo wiedzy, dobrych przykładów i trików, jakie możesz wykorzystać, decydując się na kredyt hipoteczny. Jeśli szukasz możliwości finansowania, zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę w tym procesie. Jeśli uważasz, że blog jest interesujący, podziel się informacją o nim ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych. Bardzo mi to pomaga w zwiększaniu zasięgów. Daje mi dużą motywację do dalszej pracy. Taki efekt motyla 🙂