O blogu

Pisanie bloga stało się moją pasją. Nie podejrzewałem, że moje wpisy na Facebooku dotyczące wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego zyskają taka popularność. Nigdy nie sądziłem, że posiadam umiejętności w tym zakresie. Jestem osobą kreatywną, ale styl pisania miałem raczej siermiężny, choć lubię czytać książki. Jestem bardzo mile zaskoczony za otrzymane pozytywne rekomendacje i niezmiernie się cieszę, że mogłem Wam pomóc w tej ważnej decyzji. Mam ogromną motywację, by pisać dalej.

Blog jest miejscem, gdzie dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie. Zawsze chciałem stworzyć miejsce do wymiany praktycznego doświadczenia. Uważam, że wiedza jaką posiadam stanie się inspiracją dla Waszych przemyślanych decyzji finansowych. Chciałbym abyście przeczytali tego praktycznego bloga przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru kredytu hipotecznego. Wiem, że na rynku brakuje miejsc, gdzie można się zwrócić o konstruktywną uczciwą poradę. Każda instytucja w Polsce stara się doradzić i przy okazji sprzedać swój rewelacyjny produkt w promocji. Pytanie produkt odpowiedni dla Ciebie i Twoich finansów?

Razem stworzymy miejsce inspirujące, wspierane praktyczną wiedzą. Pragnę podzielić się z Wami sprawdzonymi pomysłami, efektywnymi rozwiązaniami.
Idziemy razem i mam nadzieję, że będziesz mi w tym pomagać. Chętnie przeczytam Twoją opinię, dowiem się, co myślisz na temat mojego bloga. Kiedy zauważysz gdzieś pomyłkę, proszę wskaż w którym miejscu. Jeśli będę pisał bzdury, też koniecznie daj znać.

Prośba, jeżeli wykorzystasz wiedzę z tego bloga w praktyce, proszę napisz mi o tym napisz – to naprawdę pomaga.

Jeśli jakiś wpis uważasz, że jest wartościowy, proszę podziel się nim w mediach społecznościowych np. Facebooku. Pomaga mi to utrzymaniu strony w internecie. Korzystaj w funkcji komentowania, napisz do mnie na maila lub zadzwoń. Wszystkie uwagi są dla mnie niezmiernie cenne.